Яка вона – жінка у колективі?

Яка вона – жінка у колективі?
Яку вона виконує соціальну роль, окрім того, що виконує свої службові обов’язки?
У сучасному трудовому колективі вкрай важлива присутність представниць слабкої статі. Жінки додають емоцій у чоловіче повсякдення і натхнення для роботи.
«Мені подобається колектив, в якому я працюю. Тут присутнє все – дружба, обмін досвідом, постійне навчання, – ділиться своїми думками психолог відділення кадрового забезпечення ДУ «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських», старший лейтенант поліції Діана Джулакян. – Розвиток і самовдосконалення – це і є сенс життя. У роботі психолога мені подобається пізнавати внутрішній світ людей, особисту історію кожного. Усе, що я маю – дає можливість самовдосконалюватися. Мій рецепт успіху заснований на тому, що все створюється з думок, любові до життя і роботи над собою. Будь-яку справу необхідно спочатку сформувати у думках. Потрібно знати, чого ти хочеш, ставити собі цілі і крок за кроком реалізовувати їх. Моє кредо – посміхатися, не зважаючи на негаразди, дякувати за все, що маю, дарувати людям радість.
Раджу жінкам знаходити час для своїх захоплень».

Кристіна Ревуцька, викладач циклу професійної підготовки ДУ «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських», старший лейтенант, майстер спорту України з боротьби дзюдо: «Для того, щоб слухачам подобався мій предмет, він має подобатися у першу чергу, мені, тому я намагаюся весь час удосконалюватися, навчатися, переймати корисний досвід. У роботі мене надихає те, що я бачу результат – слухачі орієнтуються в інформації і за допомогою вивчених прийомів можуть захистити себе та інших. 
Поза роботою обираю активний відпочинок – фітнес, пробіжки, прогулянки, велосипед. Це тримає у тонусі, допомагає долати стреси. Живу з девізом: «Немає меж досконалості!» й переконана, що кожну справу необхідно доводити до кінця. 
Напередодні весняного свята бажаю жінкам успіхів у роботі та особистому житті, завжди залишатися жіночними і не брати на свої плечі чоловічі обов’язки!».

Leave a Reply