Як колектив навчального центру святкував День українського козацтва

 

День українського козацтва колектив навчального центру вирішив відсвяткувати напередодні свята 11 жовтня у культурно-мистецькому центрі села Городське Коростишівського району Житомирської області.

У будь-якому селі можна відшукати історію чи пам’ятне місце. До такої місцини, де колись були знайдені рештки посуду трипільців, вирішили здійснити подорож співробітники Житомирського навчального центру підготовки поліцейських  незадовго до свята.

І не даремно. Якраз цього дня, під керівництвом організатора, ідейної натхненниці та власниці садиби «Поліська хата» Інни Величко, поліцейські стали свідками відтворення оглядового майданчику на Червоній горі – пам’ятці трипільської культури ІІІ ст. до н.е., яка історично служила оборонним пунктом для місцевих жителів.

Відтворений оригінальний трипільській посуд, скульптури, краса мальовничого села, свіже повітря і дружня компанія – спонукали колектив до глибшого знайомства з історією створення археологічної культури доби мідно-кам’яного віку, пам’ятки якої, знайдені на території України, стали відомі всьому світу.

Особливим сюрпризом для відвідувачів стала зустріч із нашим земляком, Народним художником України Юрієм Камишним, який знайомив гостей із колоритом української хати, проводячи паралелі з Індією, де часто буває митець.

Leave a Reply