43 досвідчених поліцейських-кінолога закінчили курс підвищення кваліфікації

10 грудня 43 досвідчених поліцейських-кінолога з різних областей України закінчили 30-дений курс підвищення кваліфікації за напрямками пошук та виявлення вибухових речовин, пристроїв, зброї, а також успішно засвоїли матеріал за спеціалізацією розшуку.

Підсумковий контроль з напрямку пошук та виявлення вибухових речовин, пристроїв, зброї та набоїв відбувався у три етапи: обшук ручної поклажі та багажу; ошук приміщень, місцевості і транспорту.

Службові собаки, які підтверджували свій рівень сертифікації за розшуковою спеціалізацією на іспити здіснювали пошук людини по запаховому сліду, вибірку запахових речей людини серед інших запахів, демонстрували затримання людини та вартування під час проведення обшуку з подальшим конвоюванням.

Інспектори доводили свій рівень кваліфікації в присутності головного кінолога поліції Світлани Коломієць – керівника відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України.

Вручення дипломів відбувалося на циклі кінології за участі начальника Житомирського навчального центру підготовки поліцейських Максима Каптенка.

Щоразу радіємо успіхам кінологів, адже професійна навчальна кінологічна база – наша гордість!

Бажаємо й надалі розвиватися та удосконалюватися!

 

Leave a Reply