5 років ДУ ЖНЦПП!!!

Державна установа «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» як окрема юридична особа була утворена наказом Національної поліції України від 21.12.2015 №183.

На прикінці 2017 року начальником установи призначено підполковника поліції Максима Каптенка, а його попередницю підполковника поліції Наталію Чабанюк – першим заступником начальника центру. За останніх 5 років в установі відбулося багато змін, які відкривають нові можливості.

Відповідно до наказу від 15.05.2018 МОН №666-л «Про ліцензування освітньої діяльності» Житомирському навчальному центру видано ліцензію на здійснення освітніх послуг за професією 5162 «Поліцейський (за спеціалізаціями)», що надає право по закінченню навчання видавати поліцейським диплом кваліфікованого робітника.

10 вересня 2019 року за участю голови Національної поліції України відбулося відкриття оновленої навчальної бази для кінологів, які проходять підготовку та підвищення кваліфікації в Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських.

У 2020 році на базі установи створено цикл вибухотехнічної підготовки та відділення організаційно-аналітичного забезпечення.

Постійно поновлюється матеріально-технічна база установи.

Ми робимо все можливе для того, щоб підготовка поліцейських було якісною та сучасною! 5 років – це маленький початок великих справ! Зі святом НАС!!!

Leave a Reply