Без права на помилку!

Навчання – світло, а невчення – темрява. Для вибухотехніків таке прислів’я має пряме значення. Адже в цій професії помилятися неможна. Чим більше практичних занять, тим краще вибухотехніки справляються зі складними завданнями, вважає заступник начальника Житомирського навчального центру підготовки поліцейських підполковник поліції Віктор Кручинський:

«Близько 60-70% часу ми приділяємо практиці. Окрім тренувань на навчальних місцях, де є можливість відпрацьовувати помилки, ми тренуємось на полігоні, з штатними вибуховими матеріалами, вибухонебезпечними предметами, де ми проводимо їх знешкодження. Тут, на полігоні, права на помилку немає, тому готуємось ретельно та виважено». 

На поліцейських-вибухотехніків покладається обов’язок знешкодження вибухонебезпечних предметів саморобного виготовлення, які зазвичай використовуються під час терористичних актів. Сьогодні група вибухотехніків пройшла два практиктичних заняття: знищення вибухонебезпечного предмету методом підриву та руйнування вибухонебезпечного предмету пострілом з гвинтівки.

Невдовзі практичні та теоретичні знання група вибухотехніків продемонструє  на підсумковому екзамені. 

Leave a Reply