День відкритих дверей у навчальному центрі підготовки поліцейських: виставка спецзасобів, екскурсія та показові виступи службових собак

Для дошкільнят і школярів у рамках проведення Всеукраїнського тижня права 12 грудня 2018 року у Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських відбувся просвітницький захід. Діти житомирських загальноосвітніх шкіл № 7 та 19, а також садочка № 37 («Ластівка») завітали до навчального центру на День відкритих дверей, щоб дізнатися про роботу поліції та познайомитися із особливостями професії поліцейського.

Спеціально для дошкільнят та школярів працівники центру підготували виставку спецзасобів, якими користуються поліцейські у практичних підрозділах. Діти дізналися, як працюють деякі з них, а ще пробували втримати в руках металевий щит та оцінити на собі вагу бронежилета.

Поліцейські-кінологи, які на сьогоднішній день проходять первинну професійну підготовку в установі, підготували для юних відвідувачів невеликий показ зі службовими собаками.
Не дивлячись на мокрий сніг та завірюху, чотирилапі під пильним керівництвом кінологів продемонстрували, що вміють затримувати злочинців, шукати за запахом речі та беззаперечно виконувати команди поліцейського.

Окрім того, діти мали змогу зазирнути за лаштунки навчального процесу поліцейських та познайомитися з умовами проживання і особливостями їх навчання.

Юні гості побували на практичному занятті з основ медичних знань, у стрілецькому тирі та побачили, як проходить заняття із тактичної підготовки.

Для найменших – викладачі центру підготували відеолекцію «Безпека на дорозі» і роздали пам’ятки про безпеку дітей на вулиці.

Дітлахи повернулись у свої навчальні заклади, сповнені позитивних емоцій, вражень та нових знань.

Leave a Reply