Дружній візит!

Начальник Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» підполковник поліції Максим Каптенко з особовим складом навчального центру відвідав Рівненську академію патрульної поліції.

Обмін досвідом, налагодження партнерських відносин, взаємодопомога – це запорука успіху, адже ми поєднані однією справою. Такий візит мотивує та допомагає визначити пріорітети в роботі.

Варійчук Зоя, начальник академії, особисто провела екскурсію навчальним закладом та поділилася історією його створення:

«У кінці 80-х на цій території розміщувалось училище міліції охорони, пізніше поліції охорони. У 2019 році, а саме 28 травня була створена Рівненська академія патрульної поліції, а вже 16 вересня ми прийняли дві групи слухачів. Територія досить велика, тому ми розділили її та раціонально використовуємо: маємо спецмайданчик, тренінговий центр, адмінприміщення, гуртожитки, великий плац, який знаходиться в центрі акадамії. Спочатку було складно, адже потреба була не лише в матеріальному забезпеченні, а й в кадрах. Для прикладу, на той час ми мали лише одного чергового, сьогодні ситуація значно поліпшилась…»

Ми щиро дякуємо керівництву Рівненської академії патрульної поліції за запрошення та теплий, щирий прийом. Сподіваємось на плідну співпрацю й надалі!

Leave a Reply