ГО «Перспектива» провела семінар для поліцейських

Дводенний семінар (23 та 25 вересня) для поліцейських, які проходять первинну професійну підготовку в навчальному Центрі провели представники ГО «Перспектива» та головний спеціаліст Управління забезпечення прав людини Національної поліції України в Житомирській області.

Основна тема зустрічі – навчити новонабраних поліцейських правилам безпеки при роботі з групами ризику та підвищити їх рівень обізнаності щодо ВІЛ/СНІДу, ЗПТ і дотримання прав уразливих груп населення.

Замісна підтримувальна терапія (ЗПТ) – це довгострокове використання постійних доз замісного препарату в комплексному лікуванні залежних від  опіоїдів з метою:

  • стабілізації фізичного та психічного стану пацієнта;
  • зниження медичних і соціальних наслідків вживання нелегальних наркотиків;
  • створення умов для реабілітації та лікування інших хвороб (вірусні інфекції, вірусних гепатитів В та С, туберкульозу, септичних ускладнень тощо);
  • повернення наркозалежної особи до нормального повноцінного життя.

ЗПТ є визнаним у світі та найбільш економічно ефективним методом лікування осіб із психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів. Поліцейські мають знати як виглядають посвідчення та медичні препарати таких осіб.

Головний спеціаліст Управління забезпечення прав людини Національної поліції України в Житомирській області – Вікторія Сельська розповіла поліцейським про алгоритм взаємодії закладів охорони здоров’я та підрозділів поліції, з метою безперервності лікування   препаратами замісної підтримувальної терапії

Leave a Reply