Кінологи з України підвищували свою майстерність у Чехії

14 червня українські поліцейські-кінологи повернулися з навчальних курсів фігурантів зі службової кінології, які пройшли у Чеській Республіці в місті  Їглава (Край Височина).

Вишкіл на поліцейській навчально-тренувальній базі продовжувався п’ять днів. Кінологи Житомирської, Закарпатської, Хмельницької, Харківської областей та  Києва обмінювалися досвідом з іноземним колегами та долучилися до теоретичної і практичної частин тренінга.

«Фахове навчання, високий рівень підготовки та професійна організація заходу – це ті позитивні враження, про які хочеться розповісти колегам і викладачам центру підготовки поліцейських після візиту бази в Їглаві. Чеські кінологи демонстрували неабиякий рівень підготовки. Особлива увага приділялася значимості роботи фігуранта в кінології, чия діяльність небезпечна і важлива водночас. Результат роботи фігуранта демонструється у вмінні собаки захищати людину чи здійснювати напад на злочинця. Цьому навчають лише кваліфіковані спеціалісти», – розповів начальник Житомирського навчального центру підготовки поліцейських Максим Каптенко.

За програмою навчального курсу відбувалася підготовка фігурантів щодо охорони та оборони кінолога. Вдосконалювалося вміння службовими собаками затримувати умовного правопорушника.

Важливою метою заходу стало налагодження партнерських зав’язків та обмін досвідом зі службової кінології, а також підвищення рівня підготовки фігурантів-кінологів зі службовими собаками поліції за міжнародними стандартами.

Сьогодні українські кінологи готуються до двох майбутніх чемпіонатів. З 2 по 6 вересня 2019 р. у Чехії плануються змагання зі службової кінології за участю поліцейських. А з 10 по 13 вересня 2019 р. відбудеться Всеукраїнський чемпіонат з багатоборства кінологів, яких гостинно прийматиме Житомирський навчальний центру підготовки поліцейських.

Leave a Reply