У спорткомплексі Центру пройшов майстер-клас із самозахисту

Слухачі Житомирського навчального центру підготовки поліцейських 24 червня стали учасниками майстер-класу із самозахисту. Тренером виступив почесний гість – президент Міжнародної федерації поліцейського хортингу, Поліцейського центру бойових мистецтв, кандидат психологічних наук доцент Борис Шаповалов.

У спілкуванні з професіоналом слухачі мали змогу дізнатися про психологічні аспекти самозахисту, здобути уявлення про те, як може думати злочинець при  нападі та яким чином його відволікти.

У парних відпрацюваннях прийомів слухачі навчалися ефективно затримувати правопорушника та швидко, з найменшими втратами, звільнятися від захватів. Розглядали також прийоми самозахисту з використанням больових точок на тілі людини.

«Це стандартний майстер-клас із самозахисту, який ми проводимо у різних підрозділах поліції України та за кордоном. Слухачі сьогодні навчалися  прийомам затримання та звільнення від захватів, взнали, як захистити себе від  атаки ножем зверху», – коментує Борис Шаповалов.

Аби досягти високого професійного рівня у бойових мистецтвах, тренер радить поліцейським відпрацьовувати прийоми щоденно. Тренування проводити краще з напарником, де є можливість допомогти один одному та дати пораду. Щоб прийом вийшов «на автоматі», дещо жартома радить – повторювати тисячі разів.

«Заняття пройшло швидко й динамічно. Дізналася багато цікавих нюансів. Знання звісно залишилися, але необхідно ще багато працювати практично», – ділиться враженнями Анжеліка Сладковська, слухачка 8 групи центру підготовки поліцейських.

Leave a Reply