“Лідери серед силових структур”

Кінологи різних територіальних органів поліції країни пройшли тридцятиденний курс підвищення кваліфікації за напрямком «Пошук наркотичних засобів». На базі кінологічного центру Державної установи «Житомирський центр підготовки поліцейських» 15 поліцейських-кінологів разом зі службовими собаками підсумували практичні навички під час іспиту, який проходив по чотирьом локаціям: пошук наркотичних засобів у багажу, в транспорті, на місцевості та в приміщенні. 

«Ми є лідерами серед силових структур щодо підготовки спеціальних собак» – зазначила начальниця відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України майор поліції Світлана Коломієць, за участі якої проходив екзамен. 

Житомирський центр підготовки поліцейських єдиний в Україні здійснює навчання поліцейських-кінологів. На базі кінологічного центру поліцейські, яких вперше прийнято на службу в поліцію на посади поліцейських-кінологів, отримують кваліфікацію і сертифікати допуску до практичної роботи зі службовими собаками з пошуку вибухових пристроїв, вибухівки, вогнепальної зброї та наркотиків. Саме 6 серпня 1996 року був створений цикл кінології. Щиро вітаємо колектив циклу кінології зі святом!

Leave a Reply