На практичному занятті слухачі спостерігали за одним із видів медичної експертизи

З метою формування психологічної стійкості слухачі 26 липня відвідали патологоанатомічне відділення Черняхівської лікарні та Судово-медичний морг управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації.

Робота поліцейського часто непередбачувана і наповнена ризиками. Наслідки ДТП, вбивства – явище не для морально слабких. Крім того, поліцейський повинен на місці події ще й контролювати порядок, заповнювати документацію і виконувати інші, згідно закону, дії. Часу на емоції, страх та істерики немає. Поліцейський повинен бути впевненим у своїх діях і словах. Звісно, що такий рівень досягається багаторічною практикою і приходить з досвідом.  

Перед очами слухачів лікарем-патологоанатомом була проведена аутопсія, тобто розтин (патологоанатомічна або судово-медична процедура), посмертне дослідження тіла, органів і тканин з метою встановлення причини смерті.

Слухачам також розповіли про види і способи лабораторних досліджень.

 «Ми хотіли перевірити реакцію свого організму і психіки, адже виклики поліції бувають різні, а ми звичайно перші прибуваємо на місця подій, тож потрібно бути морально і психологічно готовими», – розповіла слухачка рядова поліції Олена Погодіна.

До слова, слухачі гідно продемонстрували свою психологічну стійкість.

Leave a Reply