Наукові статті наших працівників друкують європейські видання!

Наукові статті наших працівників друкують європейські видання!

Від так, стаття на тему «Поняття, ознаки домашнього насильства вчиненого  по відношенню до дітей та адміністративна діяльність органів поліції щодо захисту дітей від домашнього насильства» написана помічником начальника Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» лейтенантом поліції, кандидатом юридичних наук Анаіт Артеменко увійшла до європейської монографії.

«Відколи я стала поліцейським, я приділяю більше уваги саме діяльності правоохоронних органів щодо захисту соціально незахищених верств населення. З огляду на міжнародний досвід, проблематику, яка існує в країні щодо захисту дітей, я написала статтю, яка увійшла до колективної монографії на тему «Новітній розвиток сучасної юридичної науки та освіти в Україні та країнах ЄС: досвід, проблеми, прогнози».

У даній роботі значну увагу я приділила законодавчому трактуванню визначенню «домашнє насильство над дітьми», аналізуючи правові доктрини та нормативні дефініції законодавчих актів багатьох країн світу. Запропонувала створити скоординовану багаторівневу систему профілактики протидії та регулювання процесів насильства в сім’ї щодо дітей та запровадити охоронний ордер.

Моєю роботою зацікавилось європейське видання «Izdevnieciba «Baltija Publishing» (м. Рига, Латвія). Я хочу, щоб не тільки в Україні було почуто про дану проблематику, а й за її межами. Моя мета – зробити нашу країну кращою на законодавчому рівні», – розповіла авторка статті.

Пишаємось нашими працівниками!