Небайдужість

Небайдужість – це певний стан душі, коли ти небайдужий до потреб іншого, коли готовий виділити часточку себе для ближнього, коли здатний “заразити” небайдужістю тих, хто навколо тебе – світ стає кращим, добрішим. Небайдужість рятує життя і посилює віру в людей. Професія поліцейського не лише зобов’язує професійно виконувати свої службові обов’язки, а й надавати невідкладну допомогу особам, які опинилися в безпорадному стані. Таку допомогу надала слухачка Житомирського навчального центру підготовки поліцейських рядова поліції Людмила Баліцька. Зі слів рядової, жінка з наявними ознаками інвалідності лежала на проїзній частині та не могла піднятися, між тим, люди та автівки просто її обминали.

«Я підійшла до жінки та запитала, чи потрібна їй медична допомога – вона відповіла, що від спекотної погоди їй стало зле, тому вона втратила свідомість і впала, а коли прийшла до тями, то зрозуміла, що не може самотужки піднятися, адже милиці лежали на недосяжній відстані. Мене здивувало те, що ніхто не спромігся допомогти і я вирішила діяти рішуче – зупинила авто і попросила чоловіка допомогти підняти жінку та підвезти додому».

Людмила не місцева, з Тернопільщини, навчається в центрі вже шостий місяць, вдома на неї чекають чоловік та два синочка. З перукаря перекваліфікувалася на поліцейського, у майбутньому мріє стати суддею.

«Коли б я була одягнена по формі, мені б вдалося зупинити автівку одразу, а так довелося чекати на людину, яка теж не байдужа до чужої біди» – з посмішкою закінчила свою історію слухачка центру підготовки поліцейських. Ми не знаємо ім’я чоловіка, який відвіз жінку, але ми точно знаємо, що світ не без добрих людей.

Можливо, такі маленькі-великі вчинки засіватимуть в наші душі найпрекраснішу рису людства – небайдужість!

 

Leave a Reply