Новий цикл – нове призначення!

– Чи вплинула ситуація на сході на створення вибухотехнічного циклу ?

 – Так!

З такої відповіді розпочалася розмова з новопризначеним заступником начальника Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» підполковником поліції Віктором Кручинським. З 01 серпня поточного року він приступив до своїх функціональних обов’язків, де головним завданням є забезпечення належного контролю за діяльністю циклу вибухотехніків. 

«Ще в 2012 році в Національній поліції України обговорювалась потреба створення даного циклу, але поліція справлялася з ситуацією, яка на той час складалася в країні, тому таке рішення було відтерміноване. Ситуацію змінили події на сході. Сьогодні це вже другі навчальні збори на території установи, де навчатимуться 10 діючих вибухотехніків з головних управлінь поліції різних областей. Вони проходитимуть перший рівень підготовки: приведення роботи всіх вибухотехніків до одного алгоритму дій, які будуть відповідати міжнародним стандартам та стандартам НАТО. По закінченню навчання комісія визначатиме їх рівень знань. Першим таким етапом став сьогоднішній теоретичний та практичний екзамен з визначенням рівня підготовки в цьому напрямку».  

Новопризначений заступник начальника зазначив, що має великі плани і готовий ділитися досвідом, адже за освітою Віктор Анатолійович – вибухотехнік, який закінчив з відзнакою Кам’янець-Подільський військово-інженерний інститут за фахом розмінування та має великий досвід роботи в цьому напрямку. 

Leave a Reply