Перші випускники-вибухотехніки!

Завершився навчально-тренувальний збір для чотирнадцяти працівників вибухотехнічних підрозділів територіальних органів поліції. За новими знаннями до Житомирського навчального центру підготовки поліцейських прибули вибухотехніки з різних  куточків України.

 «Це перше навчання в системі Національної поліції працівниками підрозділів вибухотехнічних служб. Цей навчальний збір з мінімальним рівнем підготовки, але в планах – навчання для всіх вибухотехніків держави з більш поглибленою теоретичною та практичною програмою» – зазначив начальник Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» підполковник поліції Максим Каптенко. 

Про специфіку курсу розповів заступник начальника вибухотехнічної служби Управління Національної поліції України підполковник поліції Дмитро Каракуркчі: «Це другий номер вибухотехнічної групи, яка може виконувати найпростіші задачі, що стосується виконання підрозділами вибухотехнічної служби завдань за призначенням. Серед таких: основна термінологія та алгоритми стандартних дій вибухотехніка під час пошуку та знешкодження вибухонебезпечних предметів; відпрацювання практичних дій з пошуку на різних ландшафтах: на місцевості, в урбанізованій зоні, автомобілях, приміщеннях, тощо; знешкодження підозрілих предметів, а також вибухонебезпечних предметів, які встановлені в невилучаєме положення в тяжко доступних місцях за допомогою найпростіших інструментів; підготовка та оформлення відповідних документів». 

 Для розробки  наступних навчальних зборів, проведення яких планується 2 серпня поточного року, фахівці врахували усі переваги та недоліки вказаного курсу. Усім слухачам вручено сертифікати про завершення навчання. За якісну та продуктивну роботу Максим Каптенко нагородив подякою заступника начальника вибухотехнічної служби Управління Національної поліції України підполковника поліції Дмитра Каракуркчі.  

Leave a Reply