Підсумували рівень службової підготовленості.

Протягом року особовий склад Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» проходив службову підготовку, відповідно до наказу МВС України від 26 січня 2016 року № 50.

Основними завданнями службової підготовки є: підвищення рівня знань, умінь, навичок та професійних якостей поліцейських. Від так, на початку навчального року було розроблено та затверджено тематичні плани зі службової підготовки, щокварталу готувалися розклади занять. Особовий склад центру постійно відвідував заняття зі службової підготовки, які проходили в період з 15 січня 2020 року до 01 вересня 2020 року.

Підсумували рівень службової підготовленості з поліцейським особовим складом у два етапи: було прийнято відповідні заліки з функціональної підготовки, загальнопрофільної підготовки, теоретичної, практичної частини вогневої та фізичної підготовки.

У загальному підсумку 43 поліцейських пройшли підсумкову перевірку і отримали загальну оцінку – «добре»!

Вказаний напрямок роботи планувався та обліковувався начальником відділення кадрового забезпечення підполковником поліції Олегом Климком та старшим інспектором цього ж відділення майором поліції Оленою Войналович. До нового року фізично та теоретично готові!

Leave a Reply