Поліцейські присягнули на вірність українському народу в День Національної поліції України

4 липня на Старому бульварі понад 80 правоохоронців, які вперше прийняті на службу в поліції на посади інспекторів-кінологів та поліцейських підрозділів реагування патрульної поліції, урочисто склали Присягу на вірність українському народу. Із них – 30 працівників продовжать службу у практичних підрозділах Житомирської області.

В присутності громадськості, колег та рідних слухачі Житомирського навчального центру підготовки поліцейських виголосили слова Присяги, визначеної Законом України «Про Національну поліцію».

З подвійним святом поліцейських, які поповнили велику сім’ю правоохоронців, привітав начальник Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» Максим Каптенко:

«Впевнений, що молоді поліцейські нової формації принесуть позитивні зміни для держави і ми дійсно змінимо суспільну думку про поліцію. Ми всі бажаємо, щоб кожна людина довіряла Національній поліції України і була впевнена у захисті завтрашнього дня».

Слухачі навчального центру сьогодні поповнюють лави правоохоронців 10 регіонів України (Житомирська, Полтавська, Рівненська, Чернігівська, Донецька, Запорізька, Луганська, Вінницька, Львівська, Полтавська та Київська області).

За плечима новобранців – важкі етапи конкурсного відбору. Під час первинної професійної підготовки поліцейські засвоюють основні вимоги законодавства, необхідні для професійного виконання службових обов’язків, здобувають практичні навики тактичної та вогневої підготовки, а також навчаються надавати першу домедичну допомогу на місці події.

Перший заступник начальника Житомирського навчального центру підготовки поліцейських Наталія Чабанюк побажала випускникам, їх родинам здоров’я, професійних здобутків та впевнено йти обраним шляхом:

«Коли все добре у сім’ї, то хочеться і працювати, і навчатися. Можливо на сьогоднішній день вам важко у навчанні, але впевнена, ці кроки ви здолаєте. Пам’ятайте, що кожен слухач – це обличчя Національної поліції України, яка служить суспільству. За вашими вчинками громадськість буде оцінювати всю поліцію загалом. Бажаємо, щоб обраний вами шлях став успішним».

Із початком важливого етапу життя поліцейських привітали рідні та колеги.

На сумлінну службу народу їх благословив священнослужитель отець Валерій Корзун.

З нагоди святкування Дня Національної поліції України кращим слухачам навчального центру підготовки поліцейських вручили дипломи та оголосили подяки за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та активну участь у спортивному житті закладу.

 

Leave a Reply