Поліцейські-донори!

Не за статутом і законом, а за милосердям та покликом душі 35 поліцейських, які  проходять первинну професійну підготовку в Державній установі «Навчальний центр підготовки поліцейських», стали донорами крові.

Про основні переваги для донорів, а це: омолодження організму, профілактика роботи серцево-судинної системи, зміцнення імунітету та збільшення тривалості життя на 5-7 років, – знали не всі слухачі, адже дехто став донором вперше.

Перевага донорства – це можливість безкоштовного обстеження та отримання довідки (загальний аналіз крові, в тому числі визначається група крові, резус-належність, рівень гемоглобіну, лейкоцитів, еритроцитів, тромбоцитів та АЛТ; аналіз на маркери ВІЛ (СНІД)-інфекції, гепатиту В, С та сифілісу; дослідження на антитіла, щодо COVID-19). Донорську кров розділяють на такі компоненти: еритроцити, тромбоцити та плазму, таким чином, один донор рятує три житті!

У часи пандемії потреба в донорській крові збільшується в рази, тому ми вирішили започаткувати флешмоб і передати естафету Управлінню патрульної поліції в Житомирській області. Робити добру справу разом – значно краще, адже шанси на порятунок людського життя зростають, якщо ми вчасно відреагуємо на заклик про допомогу.

До речі, не встигли поліцейські залишити центр крові, як на порозі вже з’явилася перша швидка допомога, яка повезе живу краплину надії тому, хто так на неї чекає.

 

 

 

 

Leave a Reply