Про кінологію…

Історія розповідає, що вперше на поліцейській службі собака з’явився у 1816 році. Тоді, на північному сході Шотландії, пес зіграв роль помічника для поліцейського. За історією, під час затримання банди зловмисників, які займалась контрабандою віскі, допомогу поліцейському Малкольму Гіллеспі надав бультер’єр. Пес нападав на зловмисника, який втікав на коні верхи, через це кінь вставав на диби, а наїзник падав на землю.

У сучасному світі службовий пес став справжнім напарником для поліцейського. Робота в парі з чотирилапим вимагає витримки та спеціальних професійних навичок, яких навчають в Державній установі «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських». Це єдиний навчальний заклад в Україні, де поліцейський навчається, практикується та проживає разом  з собакою, а по закінченню навчання – стає справжнім поліцейським-кінологом.

Відпрацювання штурмової собаки за участі поліцейського особливого призначення «КОРД», навики слухняності, пошук наркотичних засобів, затримання злочинця, пошук трупів – все це на власні очі бачили журналісти різних центральних телеканалів країни, які завітали до кінологічного центру установи.

Завершився день яскравими емоціями, до кінологів завітали діти молодших класів, які познайомилися з професією кінолога. Для найменших глядачів кінологічна служба ГУНП продемонструвала навики слухняності службових собак. На згадку про яскравий кінологічний день, залишилися яскраві фото. Гортайте!)))