Нові дільничні офіцери поліції та інспектори секторів превенції присягнули на вірність українському народу

У Житомирі 18 грудня вірно служити українському народу урочисто присягнули випускники Житомирського навчального центру підготовки поліцейських.

Зі знаменним днем на Старому бульварі нових працівників поліції привітав заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, начальник ГУНП в Житомирській області В’ячеслав Печененко, начальник Житомирського навчального центру підготовки поліцейських Максим Каптенко, а також викладачі, колеги та рідні випускників.

Після урочистостей, та благословення священника слухачі повернулися у рідні стіни навчального центру, де на знак завершення навчання їм вручили пам’ятні медалі.

Із рук  першого заступника начальника державної установи кращі  слухачі отримали подяки за відмінні результати у первинній підготовці.

«Шановні випускники, вітаю з важливим для вас днем складання Присяги. Вибір професії поліцейського – це складний шлях, але ви вже успішно подолали першу сходинку, тож бажаю, щоб вам подобалася обрана професія і приносила не лише матеріальне, а й моральне задоволення. Хай ваша служба в поліції буде свідомою, з розумінням того, що якісним виконанням своїх службових обов’язків ви вносите у це життя свою лепту добра і справедливості», – так привітала поліцейських перший заступник начальника Житомирського навчального центру підготовки поліцейських Наталія Чабанюк.

У навчальному центрі понад 40 слухачів пройшли первинну професійну підготовку та успішно склали випускні та підсумкові іспити. Вже із завтрашнього дня поліцейські у Житомирській, Вінницькій, Волинській, Рівненській і Тернопільській областях приступлять до виконання своїх обов’язків на посадах  дільничних офіцерів поліції та інспекторів секторів превенції.

«Пам’ятаю, що відбір до лав поліції був досить складним. Не менш складним було й навчання у Житомирському центрі підготовки поліцейських, до якого за час навчання ми вже так звикли. Впевнено кажу майбутнім потокам слухачів, що рівень вимог дуже високий. Саме ж навчання дало мені дуже багато. Окрім знань це також нові знайомства, досвід і враження. Знання, які нам передали викладачі, ми будемо втілювати у життя», – так розповіла про своє навчання дільничний офіцер поліції сектору превенції ГУНП у Вінницькій області Дар’я Куца.

Поліцейські нового набору за чотири місяці проходження первинної професійної підготовки засвоїли основні вимоги законодавства, здобули навики тактичної та вогневої підготовки.

Успіху усім вам!!!

Leave a Reply