Про реалії війни слухачам розповів ветеран АТО

Слухачі навчального центру підготовки поліцейських 12 лютого зустрілися із головою громадської організації «Ветеранське Братерство» в Житомирській області Вадимом Сєдовим та його побратимами.

Вадим знає, що таке бути на фронті і бути правоохоронцем водночас. Майже три роки він служив у патрульній поліції Житомира. Перед цим пройшов відповідні етапи відбору. Мотивувало, що це той самий спосіб захисту порядку, що й на вогняному рубежі, тільки в середині держави.

На зустрічі з поліцейськими він розповів про те, як потрапив на передову, як усе розпочалося ще з батальйону «Азов» та які труднощі довелося йому подолати.

Атовець має нагороди «За оборону Маріуполя», «Широкинську операцію», а ще – невимірний досвід, який отримав на війні. Розповідав, що там потрібно вміти все. За час перебування на сході був і автоматчиком, і наводчиком, і оператором БТР, і командиром, і водієм. Усьому навчатися треба швидко.

 «На війні я навчився відпускати негатив. Сьогодні з побратимом ти можеш сміятися та розмовляти, а завтра його вже може й не бути поряд. Треба вчитися не тримати цей жах в собі. Пам’ятати обов’язково, але дивитися вперед з надією», – розповів на зустрічі.

Зараз «Ветеранське Братерство» лобіює питання створення пам’ятника загиблим воїнам АТО, який планують встановити на майдані Соборному в Житомирі. Ескіз майбутнього монументу ще розробляється. Ідеї збирають з усієї області. Слухачі навчального центру підготовки поліцейських свої ідеї на папері також долучили до цієї спільної справи.

Ми дякуємо за подвиги і за відданість своїй справі та Україні.

Leave a Reply