Слухачі-поліцейські взяли участь у розвивальному тренінгу

Розвивальний тренінг на згуртованість колективу та підвищення мотивації до навчання для слухачів 6-ї та 8-ї груп провели психологи Житомирського навчального центру підготовки поліцейських 27 травня.

«Головна мета заходу – змінити обстановку, звичний режим дня, зануритися у іншу атмосферу, а це, у свою чергу, спонукає учасників розкрити себе як особистість. Для кращої адаптації слухачів до навчального процесу необхідна взаємопідтримка, а емоційне переключення, виїзд у інше середовище сприяє ефекту глибшого занурення у процес формування осередку колективу», – прокоментувала психолог відділення кадрового забезпечення Житомирського центру підготовки поліцейських Діана Джулакян.

Для проведення вправ на зміцнення колективу й формування командного духу, підвищення самооцінки та психоемоційного розвантаження фахівці обрали майданчик у житомирському гідропарку.

«Подібні заняття допомагають стати нашій групі більш організованою. Взагалі з’явилося поняття «команда». У команді ми думаємо не лише про себе, а й про свого товариша, проявляємо піклування»,– ділиться враженнями поліцейська Людмила Денисюк.

Для слухачів, які проводять більшу частину часу у закритому приміщенні та виснажливих тренуваннях, виїзне заняття на свіжому повітрі дало можливість у неформальній обстановці налагодити міжособистісні стосунки та розкрити додаткові резерви внутрішніх сил.

 «У таких зустрічах бачу одні плюси. Найбільше мені сподобалася вправа «Болото», де ми працювали разом усією групою. Допомагали один одному вибратися із цього уявного болота. Було багато гумору і позитиву, а це завжди зближує», – розповів рядовий поліції Василь Власюк.

Leave a Reply