Слухачі-поліцейські зустрілися з учасником АТО письменником Василем Піддубним

Цікава зустріч слухачів навчального центру з письменником та учасником антитерористичної операції в Україні Василем Піддубним відбулася 25 червня.

На захист Батьківщини доброволець став у 2014 році з початком бойових дій на сході країни. До цього моменту написав та видав художньо-пригодницьку книгу «Піастри. Піастри». Так автор придумав продовження свого улюбленого роману «Острів Скарбів» Луїса Стівенсона. До своєї першої книги митець виконав ілюстрації самостійно.

У книзі «Холодне серце», яку Василь Піддубний написав, повернувшись з гарячої точки, прототипами героїв роману стали його бойові побратими. У творі присутні сучасні образи, але всі події книги відбуваються в часи визвольної війни часів Хмельницького. На думку письменника – усі, хто захищає Україну – герої, тож достойні стати героями й художнього твору.

На зустріч до нас гість прийшов не з порожніми руками. За дві години до лекції з друку вийшов його «Словник солдацького сленгу своїми словами». Її та ще дві книги – «Слово про війну 2 4.5.0.» та Історії ветеранів «Голос війни» автор люб’язно подарував бібліотеці центру підготовки поліцейських.

Воїн розповідав про випадки з передової, хоча зізнався, що бажав би забути про це. У такому разі допомагає письменництво. Тепер у планах автора створювати літературу легшу для сприйняття, адже за його словами про війну не всі хочуть читати. Це психологічно важко. Літератор має задум написати щось про гумор в АТО. У якій формі це втілиться в реальність, побачимо згодом. Дякуємо за зустріч!

Leave a Reply