Слухачі центру підготовки поліцейських будуть отримувати дипломи кваліфікованого робітника державного зразка

У житті державної установи відбулася видатна подія, а точніше – чергове вагоме досягнення. Слухачі Житомирського навчального центру підготовки поліцейських будуть отримувати дипломи кваліфікованого робітника державного зразка за професією “Поліцейський”.

Для навчального центру – це великий крок уперед. Установа, завдяки потужному викладацькому та кадровому складу, напрацюванням у навчально-методичній сфері, приведенні матеріально-технічної бази до відповідних стандартів, увінчалася правом називати себе навчальним закладом, який здійснює послугу з надання професійно-технічної освіти з робітничої професії «Поліцейський (за спеціалізаціями)».

Однак, про все по черзі.

  • Відповідно до наказу Житомирського обласного управління освіти від 19 лютого 2019 року № 54 «Про атестацію Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» з 13 по 21 травня 2019 року була призначена експертиза. Члени експертної комісії відповідно до робочої програми атестації здійснювали перевірку центру щодо змісту підготовки кваліфікованих робітників, стану організації освітнього процесу, рівня кадрової роботи, матеріально-технічної бази, фінансово-господарської діяльності. Поряд з цим відповідно до графіку проведення слухачами комплексних кваліфікаційних завдань члени експертної комісії оцінювали відповідність вимогам стандарту професійної (професійно-технічної) освіти. 
  • Згодом, 22 травня 2019 року, на засіданні Житомирської Регіональної експертної ради з питань атестації навчальних закладів без зауважень були розглянуті атестаційні матеріали центру підготовки поліцейських та членами РЕР одноголосно прийнято рішення про направлення атестаційної справи до експертної ради з професійно-технічної освіти при Акредитаційній комісії України.
  • Вже 5 червня 2019 року експертна рада з професійно-технічної освіти при Акредитаційній комісії України одностайно остаточно прийняла рішення щодо атестації Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» терміном на 10 років.

Головним завданням державної атестації було визначення відповідності навчального закладу стандарту професійної (професійно-технічної) освіти та дотримання його вимог. 

 «Свідоцтво про атестацію доводить, що наш навчальний заклад якісно здійснює підготовку слухачів за професією «Поліцейський». Кадровий склад, матеріально-технічна та фінансово-господарська бази, а також управлінська діяльність відповідають всім вимогам стандарту професійної (професійно-технічної) освіти та нормативно-правовим актам, які регулюють підготовку слухачів», – коментує перший заступник начальника Житомирського навчального центру підготовки поліцейських Наталія Чабанюк.

Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських на сьогодні є поки єдиним у системі Національної поліції України закладом, який буде видавати дипломи державного зразка кваліфікованого робітника за професією «Поліцейський (за спеціалізаціями)».

Leave a Reply