Слухачі навчального центру взяли участь у всеукраїнській акції «Цінності – наш оборонний мур!»

Слухачі навчального центру 20 листопада взяли участь у інтерактивному семінарі «Цінності – наш оборонний мур!». Таку ж назву має і всеукраїнська акція, яка проходить одночасно у 25 містах України з 20 по 22 листопада.

Захід присвячений святкуванню Дня Гідності та Свободи 21 листопада. До обговорення долучилося близько 30 слухачів.

Вже звично, що саме в ці дні українці згадують початок Революції Гідності. На зустрічі, ініційованій ВІ «Активна громада», майбутні охоронці правопорядку мали змогу не лише пригадати події Революції Гідності, але й звернути увагу на цінності, які потрібно захищати чи не щодня. Учасники акції говорили про розуміння таких важливих для кожного українця понять, як «гідність», «рівність», «свобода», «вільне волевиявлення», «патріотизм», «безпека».

«Свобода – це те, що ніхто не може відібрати і за що варто боротися», – відзначив слухач Ігор.

Антон, слухач центру, який мріє про кар’єру спецпризначенця, вважає однією з ключових цінностей безпеку:

«Охороняти правопорядок – означає дбати про безпеку, а це є одна з базових цінностей для людини».

«Було цікаво усвідомити важливість саме тих цінностей, які потрібні поліцейським для майбутньої співпраці з громадянами», – підсумувала Ксенія, слухачка навчального центру підготовки поліцейських.

Гідність, свобода, мир, гендерна рівність, вільне волевиявлення, повага, справедливість – це ще не повний перелік тих цінностей, які правоохоронці нового набору визначили для себе як базові, аби побудувати демократичне суспільство.

На завершення акції учасники збудували символічний оборонний мур з власних цінностей, які готові захищати.

Довідково: Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – це об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в межах діяльності ГО «Інститут Республіка», який працює задля підвищення свідомої активності громадян.

Leave a Reply