Цикл кінології

Гайдук Сергій Васильович

начальник циклу

капітан поліції

 

 

 

 

Антонюк Надія Леонідівна

Старший викладач

капітан поліції

 

 

 

 

Давидов Дмитро Олексійович

Викладач

 

 

 

 

Голімбевський Володимирович Владиславович

Викладач

 

 

 

 

 

Цикл кінології – структурний підрозділ ДУ «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських», який проводить навчально-виховну роботу з блоку дисциплін кінології.

Житомирський центр підготовки поліцейських єдиний в Україні здійснює навчання поліцейських-кінологів. На базі кінологічного центру поліцейські, яких вперше прийнято на службу в поліцію на посади поліцейських-кінологів, отримують кваліфікацію і сертифікати допуску до практичної роботи зі службовими собаками з пошуку вибухових пристроїв, вибухівки, вогнепальної зброї та наркотиків.

Основними завданнями циклу кінології є реалізація навчальних та робочих програм, типових планів первинної професійної підготовки поліцейських та підвищення кваліфікації інспекторів-кінологів зі службовими собаками спеціального призначення Національної поліції України.

На кінологічному циклі викладаються «Основи зооінженерії та ветеринарії» «Теорія дресирування службових собак»; «Методика і техніка дресирування службових собак»; «Тактика дій поліцейського зі службовим собакою», «Практика дресирування службових собак».