Цикл кінології

Бугайов Сергій Федорович

Начальник циклу

майор поліції

 

 

 

 

 

Антонюк Надія Леонідівна

Старший викладач

старший лейтенант поліції

 

 

 

 

 

 

Давидов Дмитро Олексійович

Викладач

 

 

 

 

 

 

Голімбевський Володимирович Владиславович

Викладач

 

 

 

 

 

 

Михайловський Олександр Петрович

Викладач

 

 

 

 

 

 

 

Цикл кінології – структурний підрозділ ДУ «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських», який проводить навчально-виховну роботу з блоку дисциплін кінології.

Житомирський центр підготовки поліцейських єдиний в Україні здійснює навчання поліцейських-кінологів. На базі кінологічного центру поліцейські, яких вперше прийнято на службу в поліцію на посади поліцейських-кінологів, отримують кваліфікацію і сертифікати допуску до практичної роботи зі службовими собаками з пошуку вибухових пристроїв, вибухівки, вогнепальної зброї та наркотиків.

Основними завданнями циклу кінології є реалізація навчальних та робочих програм, типових планів первинної професійної підготовки поліцейських та підвищення кваліфікації інспекторів-кінологів зі службовими собаками спеціального призначення Національної поліції України.

На кінологічному циклі викладаються «Основи зооінженерії та ветеринарії» «Теорія дресирування службових собак»; «Методика і техніка дресирування службових собак»; «Тактика дій поліцейського зі службовим собакою», «Практика дресирування службових собак».