Ситний поліцейський – спритний поліцейський!

Ситний поліцейський – спритний поліцейський!

Відтепер, у Державній установі «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» слухачів харчують за рахунок державних коштів. Повноцінним сніданком, обідом та вечерею забезпечено кожного слухача.

«За основу ми брали меню, яке розроблялося на підставі норм забезпечення для військовослужбовців. Калорійність, яка потрібна молодій людині на добу, повністю дотримана, також ми намагаємося урізноманітнити меню, щоб це було не лише ситно, а й смачно» – говорить переможець тендеру Татаренко Станіслав Геннадійович.

Начальник установи Максим Каптенко зазначив, що для повноцінного навчання необхідне повноцінне та якісне харчування, адже навчальна програма досить потужна, фізична підготовка вимагає багато енергії, тому ми все зробили для того, щоб поліцейський мав стабільне джерело її поповнення.

«Приємно, що про нас піклуються таким чином, адже окрім економії коштів, ми відчуваємо себе наче в теплій домашній атмосфері, де на тебе чекає смачний гарячий обід, дякуємо» – діляться слухачі установи.

Державна установа «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» висловлює щиру вдячність Національній поліції України за позитивні та важливі зміни в системі підготовки поліцейських!