Поліцейські відпрацьовували навички подолання бар’єрів спілкування

Спілкування важливе у кожній сфері існування людини. Що й казати про спілкування в професійній діяльності поліцейського?

Сьогодні гострою є проблема подолання комунікативних бар’єрів та попередження виникнення конфліктних ситуацій при взаємодії поліцейського з населенням. Отже, одним із пріоритетних напрямів Житомирського навчального центру підготовки поліцейських є робота зі слухачами щодо формування навичок ефективного спілкування.

Так, 26 лютого поліцейські разом із студентами Київського інституту бізнесу та технологій (КІБІТ) Житомирська філія під час тренінгу відпрацьовували навички подолання бар’єрів спілкування. Тренінг був спрямований на командоутворення. Заняття було насичене практикою, різними психологічними техніками і сприяло як згуртованості колективу, так і навичкам ефективного спілкування.

«Ми працювали вже з багатьма студентами різних навчальних закладів і побачили велику різницю між ними і слухачами-поліцейськими. Напевно, завдяки специфіці професії, майбутні поліцейські виконували завдання більш свідомо й аналітично. Особливо хочеться відмітити дисциплінованість. Вважаю, що мета досягнута. Видно, що учасники навчальних груп чудово співпрацюють, прислухаються до лідера, уміло домовляються», – прокоментувала захід студентка КІБІТу, співрозробниця тренінгу Вікторія Бондаренко.

Дякуємо за співпрацю завідувачці кафедри психологічного факультету, кандидату психологічних наук, доценту Наталії Дубравській та студенткам 4-го курсу спеціальності «Психологія» Вікторії Бондаренко, Вікторії Тітовій, Діані Остіній, Альоні Білецькій, Тетяні Мельник і Юлії Пилипенко.

Leave a Reply