З 10 по 14 грудня 2018 року – Всеукраїнський тиждень права

Всеукраїнський тиждень права, відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 “Про Всеукраїнський тиждень права”, проводиться щороку в тиждень, який включає 10 грудня – День прав людини. Він відзначається на знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Протягом тижня у навчальному центрі проводитимуться інформаційно-роз’яснювальні та розвиваючі заходи, які формуватимуть бажання додержуватися та поважати права і свободи людини, запобігатимуть їх порушенням з метою підняття рівня правової культури та набуття громадянами необхідного рівня правових знань.

У рамках Всеукраїнського тижня права викладачі та працівники Житомирського навчального центру підготовки поліцейських візьмуть участь у тренгу на тему «Подолання стигми та дискримінації стосовно представників вразливих груп населення в діяльності органів поліції».

12 грудня з 10:00 до 13:00 житомирські дошкільнята та школярі зможуть завітати на  День відкритих дверей у Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських, щоб познайомитися з його діяльністю, побувати на заняттях і дізнатися секрети навчання поліцейських.

Для навчальних груп викладачі Центру підготували брейн-ринг на правову тематику.  Гратимуть дільничні офіцери поліції 3-ї та 4-ї навчальних груп.

Протягом тижня у місцевих школах викладачі навчального центру зустрінуться з учнями, щоб провести пізнавальні бесіди. Говоритимуть про права та свободи людини.

Leave a Reply