У навчальному центрі підготовки поліцейських відбулися урочистості з нагоди випуску 70 слухачів

28 січня 2020 року у Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських відбулися урочистості з нагоди випуску 70 слухачів, які успішно пройшли первинну професійну підготовку.

Це майбутні працівники ювенальної превенції, дільничні офіцери поліції, працівники ізоляторів тимчасового тримання, конвойної служби, а також патрульні поліцейські СРПП. 

Вітаю із поповненням нашого поліцейського складу, а особливо колег, які нестимуть службу в Житомирській області. Перед вами стоять нелегкі випробування. Саме ви є тими структурними службами, які безпосередньо спілкуються з громадою, і за якістю виконаної вами роботи суспільство буде робити відповідні висновки. Хочу побажати кожному з вас виправдати високий рейтинг довіри громади, а це в нашій службі – найголовніше, – привітав випускників заступник начальника ГУНП в Житомирській області Артем Лисогор.

Бажаю новим членам родини поліцейських з честю достойно виконувати слова, які прозвучали з ваших вуст ще при складанні Присяги. Довіра до поліцейського – дорого коштує! Вона напрацьовується не одним днем служби, проявом професіоналізму, знань та вмінь. Бережіть довіру, яку до вас проявляє народ України. Бережіть авторитет нашої професії, – таке напутнє слово сказав випускникам Начальник Житомирського навчального центру підготовки поліцейських Максим Каптенко.

Навчання тривало пів року, але було насиченим та інтенсивним. Загальний фонд навчального часу становив 1102 навчальні години. Із них значну частину займала  вогнева, фізична, тактична і домедична підготовки.

Навчання в нашій установі тяжке і не всі його витримують. На початкових етапах буває, що слухачі відраховуються за власним бажанням або за неуспішність. Для того, щоб їх мотивувати до роботи над собою із жовтня ми запровадили спеціальну мотиваційну програму. Щомісяця підраховується рейтинг успішності для кожного слухача окремо і для груп в цілому. Кращі слухачі отримують спеціальні пам’ятні відзнаки та певні привілеї. Це мотивує слухачів до навчання, згуртовує, спонукає до здорового змагання і боротьби за першість своєї групи, – розповіла перший заступник начальника Житомирського навчального центру підготовки поліцейських Наталія Чабанюк.

Завдяки мотиваційній програмі маємо яскравий результат – чотири випускники отримали дипломи з відзнакою – Микола Нередько, Євген Павлюк, Денис Ярандін та Марина Покальчук.

Кожного із випускників переповнюють сьогодні двоякі почуття. Відчуття смутку – ми сьогодні закінчуємо навчання, прощаємось із керівництвом, викладачами, працівниками, друзями, і почуття радості, що ми не лише пройшли первинну підготовку, а й здобули неоціненні знання, набули необхідних практичних навичок, – поділився своїми враженнями про навчання випускник Віталій Кокідко.

На урочистості з нагоди випуску завітали родичі, діти та майбутні колеги поліцейських. Не обійшлося і без емоційних моментів вітання.

Ми пишаємося нашими випускниками і бажаємо успішної служби!

Leave a Reply