У Житомирі склали Присягу поліцейські-кінологи із 7 регіонів України та Києва

У Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських 29 січня 19 кінологів з різних регіонів України завершили курс підготовки урочистим складанням Присяги. Найближчими днями випускники нестимуть службу у територіальних підрозділах своїх рідних міст. 

 «Кожен випуск слухачів і кожен день, коли вони складають Присягу на вірність українському народові – для нас особливий. У ці хвилини приходить розуміння того, що ви покидаєте нашу установу і з сьогоднішнього дня роз’їжджаєтеся у різні куточки України, де офіційно розпочинається ваша служба. Несіть її гідно і не припиняйте вдосконалюватися! Практичне навчання поліцейських-кінологів припало на період суворої пори року, але для вас це не стало перешкодою. За рейтингом успішності в навчанні ваша група була першою. Я бажаю вам, новим членам родини поліцейських, з честю достойно виконувати слова, які щойно прозвучали з ваших вуст при складанні Присяги», – звернувся до випускників-правоохоронців начальник Житомирського навчального центру підготовки поліцейських Максим Каптенко.

Привітали та розділили важливу мить поліцейських рідні, викладачі, начальник відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України та начальники кінологічних центрів ГУНП Київської, Луганської областей та Києва.

Право зачитати текст Присяги на вірність українському народу перед вишикуваним строєм надали лідеру навчання, молодшому інспектору-кінологу кінологічного центру ГУНП в Сумській області Софії Свисенко.

«Свої враження від навчання не можу сформулювати в декілька речень. Про ці півроку, мабуть, можна написати цілу книгу. Перші два тижні були тяжкими. Адаптувався в кожен по-своєму, але викладачі настільки доступно розповідали основні норми законодавства, що всі ми швидко зрозуміли, що ця робота саме для нас. «Служити та захищати!» є не лише гаслом Національної поліції, але й гаслом для кожного слухача Житомирського навчального центру підготовки поліцейських. Справжнє задоволення від навчання виникло, коли розпочалася робота з собакою. Велику вдячність, хочу виразити викладачам циклу кінології, тому що саме вони розповіли безліч тонкощів роботи кінолога. Після практичного відпрацювання тактичних дій поліцейського зі службовим собакою, кожен захотів поїхати до рідних міст та починати змінювати світ на краще. Ми з великим ентузіазмом хочемо боротися зі злочинністю разом зі своїми пухнастими напарниками», – такими словами описала свої враження про навчання випускниця після урочистостей.

Присягу на вірність українському народу склали 11 хлопців та 8 дівчат. Вони отримали сертифікати про закінчення первинної службової підготовки і були відзначені нагородами за відмінне навчання та активну участь у житті навчального центру.

Leave a Reply