«Учітесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь…»

Представники Канадської поліцейської місії в Україні з робочим візитом відвідали Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських. Головна мета візиту – співпраця.

«Для нас головне – отримати нові знання та навички, адже ми стрімко рухаємось вперед. Незабаром розпочнеться навчання за новим напрямом «Сапер (розмінування)», також ми єдині в Україні, хто готує поліцейських-кінологів, і це не всі здобутки навчального центру. Тому ваш візит важливий, адже навчання особового складу сприяє якісній підготовці поліцейських, які тільки розпочинають службу в поліції», – зазначив начальник Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» полковник поліції Максим Каптенко.

Представники місії ознайомились з навчальною базою та обговорили питання співпраці з начальниками циклів Житомирського НЦПП.

«У вас великий потенціал, і ви – потужний навчальний центр. На перший погляд, це невеличкий навчальний центр, але після екскурсії ми були вражені тим, що тут є все необхідне для якісної та сучасної підготовки поліцейських. Очевидно, що всі, хто тут працює, вони вкладають душу і серце», – поділилася враженнями інспектор Ліза Лафренье.

Пригадалися слова Кобзаря: «Учітесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь…»