Врятоване життя поліцейським!

Надання невідкладної домедичної допомоги особам, які постраждали внаслідок правопорушень, нещасних випадків, а також особам, які опинилися в безпорадному стані або стані, небезпечному для їхнього життя чи здоров’я, – є одним із обов’язків поліцейського.

Такий обов’язок виконала слухачка групи ППЗ-09 Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» Малинич Оксана Дмитрівна.

Поліцейська надала допомогу чоловіку, який поперхнувся їжею, у результаті чого перестав дихати та втратив свідомість. Оксана розповідає, що в перші секунди почала пригадувати заняття з медицини, викладачем яких є Сергій Валентинович Самчук, і почала діяти: «Я підбігла до чоловіка, обхватила його руками і виконала прийом Геймліха, після чого чоловік почав кашляти і приходити до тями».

Оксана Дмитрівна – найстарша слухачка в навчальному центрі, але її вчинки доводять, що ані вік, ані стать не мають значення в професії. Свою вчительську діяльність замінила на поліцейського, адже пішла слідом за синами, які вже служать в Національній поліції України.

Пишаємось та бажаємо успіхів у роботі!

Рядовий поліції Оксана Малинич висловлює подяку викладачу циклу спеціальних дисциплін лейтенанту поліції Самчуку Сергію Валентиновичу, за гарні знання, а ми, в свою чергу, вітаємо викладача з Днем народження!  

 

Leave a Reply