Сьогодні працівники Житомирського навчального центру підготовки поліцейських разом із ветеранами-ліквідаторами, керівництвом області та Головного управління Національної поліції зібралися біля пам’ятного обеліска працівникам органів внутрішніх справ Житомирщини – жертвам Чорнобиля, щоб вшанувати героїчних учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
У ліквідації аварії брало участь близько 650 тисяч чоловік з Радянського Союзу, а з них – більша частина – жителі Української РСР.
За словами свідків, для ліквідації аварії серед правоохоронців Житомирщини було задіяно до 50 тисяч осіб. Після аварії у перші три роки загинуло понад тисяча ліквідаторів.
Ця пам’ятна дата для всієї України відзначається щороку 14 грудня.
26 квітня 1986 року сталася одна з найбільших аварій на атомних електростанціях. Щоб вшанувати мужність, самовідданість і високий професіоналізм всіх, хто ліквідовував наслідки цієї аварії 10 листопада 2006 року Президент видав Указ про заснування Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
Саме в цей день – 14 грудян закінчилося будівництво саркофага над 4-м енергоблоком ЧАЕС.
Фото з сайту https://zhitomir.life/8936-zhitomiryani-vshanuvali-likvidatoriv-naslidkiv-avariji-na-chaes-foto.html