У навчальному центрі підготовки поліцейських сьогодні знову урочистий день

18 лютого у Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських відбувся випуск 26-ти слухачів – поліцейських підрозділів забезпечення.

Ще сьогодні – вони наші випускники і ми разом з ними поділяємо ці святкові хвилини, а вже завтра – наші поліцейські служитимуть у Кіровоградській, Луганській, Рівненській та Чернівецькій областях.

Нам випала нагода поспілкуватися з випускницею навчальної групи ППЗ – 09. Оксаною Ковєрзнєвою. Жінка розповіла, що мріяла про роботу у поліції ще змалку, але здійснити свою мрію змогла лише зараз.

“Це була моя мрія з дитинства, але мама була проти. Вона просто переживала за мою безпеку, тому я першою здобула професію вчителя”, – розповідає випускниця.

Цілих 12 років Оксана працювала в школі і мріяла стати поліцейським. А мрії повинні здійснюватися!

“Всі були шоковані: колеги, чоловік, діти. Проте, я завжди знала, що ця мрія здійсниться та готувалася завчасно. Спершу боялася розповідати про свої плани. Довгий час я тренувалася лише на вихідних, брала відпустки за свій рахунок, використовувала навіть вихідні, здобуті за донорство. Почала тренуватися з квітня, а вже у червні потрібно було здавати нормативи, часу було обмаль. Завдяки моїм старанням, праці та вірі близьких людей, моя мрія здійснилася. І ось сьогодні я вже випускниця! Буду сумувати за викладачами, за одногрупниками і навіть за ранковими зарядками”.

По приїзді додому Оксана займатиме посаду помічника чергового одного з районних відділків Кропивницького.

Щиро вітаємо із завершенням навчання Оксану та усіх її одногрупників. Бажаємо безпечної служби і надійних колег на постах.

Leave a Reply